To je kempování v luxusních přírodních glampingových stanech, uprostřed krásné přírody na břehu slapské přehrady pouze 35 min. od Prahy !

Ubytování v luxusních stanech, překrásná místa pro váš karavan či obytný vůz. Marína pro kotvení lodí a rybí speciality na terase plovoucí restaurace.

Kempování dostává nový rozměr! Už dávno to není o hliníkovém nádobí a áčkovém stanu! Tohle Vás bude bavit a stačí pouze jednou vyzkoušet! Stany, které se vyrovnají kdejakému hotelu či penzionu! Dobrodružství, které už za to stojí, to je ubytování v luxusních přírodních glampingových stanech na břehu přehrady Slapy – Nová Živohošť.

Areál je i díky své poloze jako stvořený k pořádání výletů do okolí! Jen nedaleko si můžete prohlédout třeba Farmapark Soběhrdy, kde chovají zvířata z farem z celého světa a pro děti je celodenní výlet na světě! Pokud máte děti starší, tak vám na výlet doporučíme zábavně vzdělávací park Kvantario v Benešově u Prahy! Čtyři patra zábavy, kterou jinde nezažijete! Virtuální reality, laserová show a další expozice plné zábavy vás tu čekají a neminou!

Resort Marina & Glamping Nová Živohošť pro vás otevíráme 1.3.2021.


Jsme výhradní zástupce společnosti ADRIA pro Českou a Slovenskou Republiku.

Glamping, to je nový pojem! Slovo „camping“ nyní dostává nový rozměr! Kemp nyní znamená kouzlo a životní styl. Jde o zážitek, pohodlí, dobrodružství a malé speciální doplňky. Naše exkluzivní butikové stany nabízejí luxus, komfort a vybavení jako žádný jiný produkt na trhu.

Nový moderní design a provedení domů je pro uživatele, kteří rádi bydlí moderně a účelně. Stany, mobilní domy i domy na vodě jsou v každém ohledu upgradem na stávající mobilní domy. Jedná se o energeticky efektivní, robustní konstrukce, která je vyrobena z odolných materiálů. Symetrie v liniích už tak příjemného interiéru dělá mobilní dům domovem pro ty, kteří hledají lepší způsob bydlení.​